Червоні прапори і піар ОПЗЖ: Як у Херсоні відзначили День Перемоги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Херсоні головні урочистості з нагоди Дня Перемоги традиційно проходили у Парку Слави

В'ячеслав Гусаков

Про це повідомляє Depo.Херсон

Цього року на відміну від минулого, коли через карантинні обмеження травневі святкові урочистості взагалі не проводилися, заходи з нагоди Дня Перемоги були організовані. Але – за скороченим сценарієм і з невеликою кількістю учасників.

Після нетривалого мітингу і короткої концертної тематичної програми відбулося покладання квітів до меморіалу на честь загиблих воїнів.

У мітингу взяли участь керівники Херсонської обласної ради, Херсонської міськради, у тому числі і перші керівники – відповідно Олександр Самойленко і Ігор Колихаєв. Щодо Херсонської ОДА, то її представляли заступники голови Андрій Шибаєв і Вадим Чабан. Голова ОДА Сергій Козир урочистості проігнорував. Джерела у Херсонській ОДА повідомляють, що голова проводить тривалі травневі вихідні у Києві, де має квартиру і де живе його родина.

    

Незадовго до початку офіційної частини урочистостей біля входу в парк зібралися прихильники забороненою Комуністичної партії України. Вони принесли з собою червоні прапори. Щоправда, без символіки, щоб не потрапити у порушники законодавства про заборону використання символіки комуністичного та фашистського режимів.

А хто піарився на цьому заході понад усяку міру, так це – партія ОПЗЖ і її представник, перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов, який має амбіції йти у велику політику і хоче брати участь у проміжних виборах на виборчому окрузі № 184, запланованих на 31 жовтня.

І хоча Херсон до цього округу не входить, але на святкових заходах в обласному центрі людям роздавалися не просто брендовані кульки ОПЗЖ, а іменна реклама Устинова.

Тобто, знаменна дата для чиновника – привід попіаритися.

Було чимало і партійних прапорів ОПЗЖ.

У інших політичних сил, представлених у Херсоні, вистачило совісті не використовувати День Перемоги для власного піару.

Під час святкувань, попри заборонну рекомендацію обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у Парку Слави працювала традиційна польова кухня.

Щоправда, з поправками на карантинні обмеження: їжа роздавалася у поліетиленових пакетах, організатори стежили, щоб не утворювалися великі скупчення людей. Роботу польової кухні дозволила міська влада.

Як розповіли у відділі комунікацій Головного управління Нацполіції у Херсонській області, під час урочистостей з нагоди Дня Перемоги і під час поминальних заходів на кладовищах громадський порядок охороняють близько 800 поліцейських.

Нагадаємо, херсонський музей до Дня Перемоги представив виставку унікальних свідчень про Другу світову війну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон