На Херсонщині триває Всеукраїнський виховно-відпочинковий табір СУМ в Україні

Молоді і зовсім юні спілчани з України та діаспори не лише відпочивають, а й гартують національний дух та стверджують самототожність

Depo.Херсон
7 серпня 2017 21:55
ФОТО: depo.ua
На Херсонщині триває Всеукраїнський виховно-відпочинковий табір СУМ в Україні

На Херсонщині триває Всеукраїнський виховно-відпочинковий табір Спілки української молоді, повідомляє Depo.Запоріжжя, з посиланням на сайт молодіжної організації.

Всеукраїнський виховно-відпочинковий табір гартує юнь на узбережжі Чорного моря в селищі Лазурне, в рамках проекту "Український авангард", за сприяння Мiнiстерства молоді та спорту України.

Три підтабори успішно стартували на спекотному прибережжі, відчувши на собі всі принади морського клімату та звичних СУМівських буднів.

До таборування зголосилася діти та дорослі з різних куточків України та світу.

У цьому році чисельністю тішить підтабір для наймолодших - "гусенят" та суменят - "Світлячки".

Підтабір молодшого юнацтва "Дивокрай" відкриває для хлоп'ят та дівчаток різні цікавинки рідної країни.

Спортовий підтабір Старшого Юнацтва має багато "нової крові" та "освіжився" присутністю учасників із діаспори.

На всіх таборовиків впродовж 14-денної зміни - цікаві гутірки, творчі заняття, майстерки, велика кількість спортивних змагань, мандрівок, та, звісно ж, купання в морі.

Вечірня програма дає змогу розкрити творчий та лідерський потенціал юних особистостей та їх наставників, а морський клімат загартовує тіло й дух, гарантуючи успішність таборування.

Нагадаємо, нещодавно СУМівці з України долучилися до міжнародного тренінгу з менеджменту в Литві. Молодь долучилася до проекту Youth in Participation

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя