На Херсонщині у морі терплять лихо теплоходи з двома сотнями туристів

У годині руху від материка перебувають у морі близько 200 туристів, зокрема, дітей, теплоходи з якими сіли на мілину біля острову Джарилгач сьогодні, 17 липня, близько 10 години ранку

Depo.Херсон
17 липня 2017 21:06
ФОТО: depo.ua

Про це пише у "Фейсбуці" Світлана Таванцева, посилаючись на пасажирів, що терплять лихо, передає портал Depo.Запоріжжя.

"Острів Джарилгач, Скадовськ. Люди сидять на порожньому острові з 10:00 ранку, два теплохода сіли на мілину, штормить. Кількість людей близько 200 чоловік. Почалася паніка… Мобільні телефони розряджаються, єдине кафе дітям навіть продає за завищеними цінами воду. Екіпаж теплоходів сказав людям: телефонуйте самі в 101…", - пише Таванцева.

У той же час Наталя Макієнко, що перебуває на борту одного з теплоходів, уточнює, що судна сіли на мілину у 50 метрах від острова та в годині шляху від материка.

"Сидимо... На борту 200, дуже багато маленьких дітей. Обстановка - жах! Чим закінчиться - ніхто не знає", - повідомила Наталя зранку.

Увечері жінка зазначила, що туристи, як і раніше перебувають у морі.

"Сьома вечора. Люди втомилися чекати. Нерви не витримують. Винесли три пляшки води на всіх!", - написала Наталя.

Тим часом мешканці Скадовська, які дізналися про ситуацію, пишуть у "Фейсбці", що готові самі евакуювати людей, що терплять лихо та навіть нагодувати дітей, що стали заручниками на теплоходах.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя