На Херсонщині відкрили пам'ятник кримчанам, які загинули на Донбасі

Монумент містить імена 21 полеглого кримчанина

Пам’ятник, присвячений уродженцям Криму, які полягли у боях з російським агресором на Донбасі, було відкрито у Херсонській області біля адмінмежі з окупованим Кримом. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у благодійному фонді "Героїка", які ініціював спорудження меморіалу.

"Монумент зустрічає подорожніх, що прямують з Херсонщини до Криму і в зворотному напрямку. Будівництвом цього пам’ятника ми хотіли продемонструвати українцям на окупованих територіях, що не забули своїх героїв. Тих, чия батьківщина окупована росіянами", – розповів Павло Подобєд автор та втілювач ідеї, активіст та історик Павло Подобєд.

На плитах меморіалу викарбувані прізвища 21 вояка Збройних Сил України, підрозділів МВС і добровольчих батальйонів. Вони загинули під час бойових дій на Донбасі в 2014-2016 роках.

"Реалізація цього задуму – результат докладання зусиль жертводавців, волонтерів, учасників АТО, представників кримськотатарської громади та окремих органів влади. До участі у будівництві долучилось понад 200 добродіїв. Люди жертвували кошти, допомагали на різних етапах роботи. Це справжній народний проект, який засвідчує ставлення українців до своїх героїв", – пояснює Олег Собченко, учасник бойових дій, який керував роботами зі спорудження меморіального об’єкту.

На Херсонщині відкрили пам'ятник кримчанам, які загинули на Донбасі - фото 1

На Херсонщині відкрили пам'ятник кримчанам, які загинули на Донбасі - фото 2

На Херсонщині відкрили пам'ятник кримчанам, які загинули на Донбасі - фото 3

На Херсонщині відкрили пам'ятник кримчанам, які загинули на Донбасі - фото 4

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон