Порошенко призначив губернатором Херсонщини молодого нардепа від БПП

Новим губернатором Херсону став 32-річний Андрій Гордєєв

Президент України Петро Порошенко, який завітав на Херсонщину з робочим візитом сьогодні, 28 квітня, представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації. Ним став 32-річний народний депутат від БПП Андрій Гордєєв. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі Херсонської облдержадміністрації. "Херсонщина отримала молодого керівника, який має підтримку і в Києві, і на Херсонщині. Завдяки його роботі забезпечено фінансування з державного бюджету на реалізацію проектів для розвитку області", – зазначив Президент України Петро Порошенко.

У свою чергу Андрій Гордєєв, вже як голова облдержадміністрації, подякував за довіру та можливість працювати на Херсонщині. Також новопризначений очільник області розповів про першочергові завдання, які він буде реалізовувати на посаді голови облдержадміністрації: відновлення зрошувальної системи, створення індустріальних промислових парків, впровадження енергоефективних заходів, розвиток туристичної галузі та вжиття заходів щодо інформаційної безпеки області. Андрій Гордєєв намагатиметься створити з області "вітрину" для кримчан, адже, за його словами, Крим дивиться на Україну через Херсонську область.

Новим губернатором Херсону став 32-річний Андрій Гордєєв - фото 1

Андрій Гордєєв є уродженцем Херсонщини, він народився 13 червня 1983 року в селі Надеждівка Чаплинського району Херсонської області. У 2003 році закінчив Міжнародний університет бізнесу і права (юридичний факультет), в 2007 - Міжнародний науково-технічний університет (юридичний факультет). У 2009 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Гетьмана (юридичний факультет), а в 2014 - Національну академію державного управління при Президентові України (факультет управління суспільним розвитком). У 2003-2004 працював юрисконсультом ВАТ "Завод" Дельта ", в 2004-2005 - юрисконсультом ТОВ" Механічний завод ", в 2005-2011 - начальником юридичного відділу ТОВ" Механічний завод ", в 2011-2012 - директором ТОВ" Логістіктранссервіс ".
Член ради Херсонської обласної громадської організації "Громадський рух" Відродження Херсона ". Був депутатом Херсонської міської ради 6 скликання (з 2012 року). Андрій Гордєєв є народним депутатом від БПП, в Раду він пройшов в одномандатному виборчому окрузі №183 (Херсонська область).

Нагадаємо, Херсонщина майже п’ять місяців залишалася без губернатора після того, як Порошенко 18 грудня 2015 звільнив з посади голови Херсонської обласної державної Андрія Путилова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон