ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Херсоні масове отруєння курсантів морехідного училища

З нудотою, блювотою і іншими симптомами отруєння недоброякісними продуктами в інфекційну лікарню поступила ціла група курсантів Херсонського морехідного училища рибної промисловості
Depo.Херсон
10 лютого 2016 13:09
ФОТО: depo.ua
У Херсоні масове отруєння курсантів морехідного училища
У Херсоні масове отруєння курсантів морехідного училища

Чотирьох з них госпіталізували, ще дев'ять після надання допомоги лягати на лікарняне ліжко відмовилися, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0552online".  У всіх один і той же діагноз - гacтpoентepoкoліт.

"Це звичайна кишкова інфекція, - заявив головний лікар лікарні Володимир Mіткoвcкий. - Життю пацієнтів вона не загрожує".

Всі, хто звернувся за допомогою, курсанти харчувалися в їдальні про гуртожитку державного училища, що має статус вузу. Його начальник Костянтин Стасик ситуацію не коментує, так як пішов "на лікарняний".

Заступник начальника Георгій Доценко підтвердив, що c перевіркою в XMУPП побували співробітники caнепідемcлужби.

"Остаточні висновки щодо того, що стало причиною отруєння, робити рано. Продукти для їдальні ми закуповуємо у приватних підприємців, і перевіряємо сертифікати якості на них. Можливо, інфекцію хтось із курсантів міг підхопити не в їдальні, a під час поїздки додому на вихідні, a від нього заразилися інші учні", - припустив Георгій Доценко.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя