ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Херсонські депутати образили та вивели за двері журналістів

Народні обранці вирішили провести відритий захід без ЗМІ
Depo.Херсон
30 серпня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua

Депутати Херсонської облради випровадили журналістів з відкритих зборів, які відбулися сьогодні, 30 серпня. Про це повідомив сайт most.ks.ua, передає Depo.Запоріжжя.

Під час проведення заходу перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук заявив, що засідання проходить у закритому режимі, і попросив працівників ЗМІ вийти.

Частина журналістів не погодилася, агрументуючи це тим, що збори є відкритими. Один з депутатів запропонував визнати захід тимчасовою контрольною комісією, і проголосувати за проведення її в закритому режимі. Деякі з його колег зазначили, що особисто їм преса не заважає, і приховувати їм нема чого.

"Справа в тому, що тут буде обговорюватися питання про скасування сесії, і мені б хотілося... Тут просто будуть особистості звучати, так, і ми хотіли б, щоб все це було згідно етики", - заявив у відповідь Зеленчук.

Питання про видалення журналістів було поставлене на голосування. Більшість підтримала пропозицію Зеленчука. Останній особисто провів журналістів до виходу.

Депутат Владислав Мангер відпустив зневажливу репліку услід представникам преси: "Якби це були журналісти, а так - погань перефарбована".

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя