Кабмін поновив обов’язкове тестування на COVID-19 на кримських КПВВ
Здавати безоплатний експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 знову повинні громадяни, які перетинають КПВВ на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя
- Херсон
-
30 липня 2021 11:24

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.
Повідомляється, що 28 липня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".
Обов’язково будуть здавати безоплатний експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 громадяни, які перетинають КПВВ і не мають документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях або довідки 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19 (крім осіб до 18 років).
Нагадаємо, на кримських КПВВ працюватиме безкоштовний транспорт для людей похилого віку і людей з інвалідністю.
Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20Росіяни атакували з дрона "швидку" в Херсоні, є поранені
- 12:03Зранку 16 квітня ворог атакував місто Херсон. Зруйновано спортивний заклад, льодову арену, є жертви ФОТО
- 09:56Начальник Херсонської МВА Мрочко вранці потрапив під обстріл
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 10:18Росіяни знову намагаються висадитися на островах Дніпра, — речник УДА
- 10:10Росіяни скинули з дрона вибухівку на авто у Бериславі. Двоє людей постраждали
- 08:32Ворог ввечері обстріляв Херсонщину. Поранено трьох дорослих та дитину
- 09:26Троє вбитих та 6 поранених: Наслідки чергової гарячої доби на Херсонщині
- 15:12Ворожа артилерія атакувала Центральний район Херсона - є попадання в дитлікарню (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 19:16росіяни скинули з дрона вибухівку на цивільний автомобіль у Херсоні: є загиблий і поранені
- 14:50На Херсонщині ворог поцілив у медзаклад: Є поранені
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 20:45Наводив удари на Херсон: СБУ затримала ще одного коригувальника рашистів
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 11:50На Херсонщині дрон прицільно атакував жінку