Канабіс – ні, довічне за корупцію – так: Як херсонці відповідають на питання Зеленського

Біля виходу з херсонських виборчих дільниць стоять волонтери і пропонують взяти участь в опитуванні, ініційованому президентом України Володимиром Зеленським, документи у людей не питають, облік не ведуть, просто просять поставити відмітки у бланках на аркушах формату А4 

Канабіс – ні, довічне за корупцію – так:…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

 

Волонтери, які проводять опитування, кажуть, що охочі відповідати є, але їх не так багато, як хотілося б.

 

Наприклад, станом на 13 годину у херсонській виборчій дільниці № 650733 проголосувало 288 виборців. А в опитуванні станом на цю ж годину взяли участь близько ста людей, каже волонтерка Вікторія, яка чергує біля виходу з дільниці і проводить опитування.

 

Кореспондент Depo.Херсон розпитав деяких херсонців, які взяли участь в опитуванні, про те, заради чого вони перш за все прийшли на виборчу дільницю: заради голосування чи заради опитування. Усі, хто погодився відповісти на питання кореспондента (тих, що відмовилися чомусь було набагато більше), казали, що для них пріоритет – голосування. А відповіді на питання про те, чому люди взяли участь в опитуванні і яке з запропонованих президентом п'яти питань, вважають найважливішим, були зовсім різними.

 

 

Ірина: "Я взяла участь в опитуванні, бо підтримую політику Володимира Зеленського. А найважливіше для мене питання про те, чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом".   

 

 

Ярослав: "Вважаю, якщо голова держави хоче вивчити думки населення і проводить заради цього опитування, то варто взяти участь у ньому. А питанням номер один, я вважаю, питання про Будапештський меморандум".

 

 

Лідія Василівна: "Питання дуже важливі, тому і взяла участь в опитуванні. Для мене найважливіші два запитання: про скорочення кількості нардепів і про довічне ув'язнення за корупцію. Скільки можна годувати 450 дармоїдів?! Як на мене, то у Раді і 200 людей вистачило б. Ну хай буде 300. А за корупцію в особливо великих розмірах, я вважаю, довічного ув'язнення мало. Розстрілювати за це треба! Треба брати приклад з Лукашенка, як він знищив корупцію!".

 

 

Катерина: "В опитуванні я взяла участь, щоб проявити свою громадянську позицію. А важливі для мене два питання. Перше – про вільну економічну зону для Донбасу. Для якого Донбасу? Для Донецька і Луганська? Я проти цього. Ніяких особливих статусів у будь-якій формі для цих територій! Друге – питання про часткову легалізацію канабісу. Тут я теж проти. Наша правоохоронна система не здатна забезпечити належний контроль у випадку навіть часткового легалайзу. Спочатку треба змінювати систему, а потім піднімати це питання".

 

 

Ніна Віталіївна: "Я намагаюся активно брати участь в усіх процесах, які є у державі. А найважливіше питання для мене - питання номер один – про довічне ув'язнення корупціонерів".

 

Волонтерка, що проводить опитування зазначила, що немає жодної можливості перевірити, чи в одному місці, чи в десятьох відповідали на питання учасники опитування.

 

Нагадаємо, зранку до виборчих дільниць у Херсоні йшли переважно пенсіонери

 

Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"