На Херсонщині затримали українського чиновника, що очолив окупаційне "міністерство" в Криму (ФОТО)

Колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади затримали українські контррозвідники на пункті пропуску "Каланчак"

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-центр СБУ.

Колишнього чиновника окупаційної влади в Криму правоохоронці чекали на адмінмежі, отримавши оперативну інформацію, що він планує виїхати з Криму до Херсонської області для вирішення особистих питань.

Затримано колишнього заступника міністра спорту було, щойно він перетнув адмінмежу.

Співробітники СБ України встановили, що колишній український чиновник з квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади "Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим".


Останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації "Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії". Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету та територіальної цілісності України.


Нині колишньому чиновнику інкримінують ч. 1 ст. 111

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон