"Пливе кача", людський коридор і файєри: Як українці прощалися з Катериною Гандзюк (ВІДЕО)

Тисячі людей – херсонців і мешканців інших населених пунктів України – прийшли та приїхали сьогодні до Херсона, аби проститися зі вбитою Катериною Гандзюк

Про це повідомляє Depo.Херсон.

Громадянська панахида по загиблій відбувалося у міському Палаці молоді. Через велику кількість бажаючих проститися з Катериною Гандзюк організатори похорону – ним займалися друзі Катерини та міська рада, де працювала загибла, - на годину перенесли час прощання.

Біля Палацу молоді вже на початку панахиди зібралися сотні людей: друзі та родичі Катерини, громадські активісти, чиновники, люди, які були особисто знайомі з активісткою та ті, хто лише чули про неї.

Будівлю палацу охороняли кілька поліцейських та активістів, зокрема представників націоналістичних організацій.

Активісти, зокрема не пустили до будівлі губернатора Херсонщини Андрія Гордєєва. Йому та його охоронцям перегородили прохід. Голова Херсонської ОДА змушений був розвернутися та поїхати.

Церемонія прощання тривала дві години. По її закінченні люди живим коридором встали біля будівлі, пропускаючи процесію з труною загиблої. На відео, відзнятому Громадським телебаченням, чутно, як лунає траурний гімн Майдану – "Пливе кача по Тисині".

Поховали Катерину Гандзюк на міському кладовищі Херсона. Під час церемонії поховання активісти запалили файєри.

З файєрами та димовими шашками активісти сьогодні також прийшли до будівлі обласної поліції та до будинку Ігоря Павловського – помічника нардепа від БПП, якому закидають причетність до вбивства Катерини Гадзюк.

Нагадаємо, у Херсоні сьогодні прощалися з Катериною Гандзюк, яка померла у лікарні 4 листопада, за три місяці після нападу, коли її облили сірчаною кислотою.

Фото: зі сторінки Богдана Кутєпова у Facebook

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон