Сільські і селищні ради, які приєднують до Херсона, виявилися дуже проблемними

Сільські і селищні ради, які приєднують до Херсона у рамках адміністративно-територіальної реформи, мають проблеми з документами, які стосуються планування території та оформлення майна

Сільські і селищні ради, які приєднують…

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на пресслужбу Херсонської міської ради.

 

У рамках реформування адміністративно-територіального устрою під повну юрисдикцію Херсонської міської ради переходять Антонівська, Зеленівська, Наддніпрянська, Комишанська селищні ради та Степанівська, Садівська сільські ради.

 

У Херсонській міськраді повідомляють, що деякі з цих рад мають великі проблеми. Зокрема, Антонівська селищна рада, яка має одну з найбільших територій і одну з найбільших кількість мешканців,  не має власного генерального плану територій, які входили до її складу. Це – селища Антонівкі і Молодіжне. Крім того, у цієї селищної ради немає детальних планів територій, а також - частини землевпорядної документації. Також під час передачі документів виявилося, що наявна далеко не вся технічна документація щодо вуличного освітлення на території селищної ради.

 

 "Комісія стикається із фактами, коли майно не зареєстровано і не обліковується, що дуже утруднює нашу роботу. Нам доводиться збиратися невеликими групами для роботи за  певними напрямками, аби  вирішити, яким чином передавати те чи інше майно", - розповідає заступник Херсонського міського голови Оксана Рукавішнікова.

 

Нагадаємо, з 25 січня херсонські школярі повернулися за парти з деякими обмеженнями.

Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"