Стало відомо, хто фінансував участь у місцевих виборах іменної партії мера Херсона

Верифіковані витрати Партії Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" під час її участі у місцевих виборах – 4,02 млн. грн, з яких більше половини – на розміщення зовнішньої реклами

Стало відомо, хто фінансував участь у мі…

 

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на рух Чесно.

 

Із 4,02 млн. грн, які партія "Нам тут жити" витратила під час участі у місцевих виборах, 2,21 млн. грн – витрати на розміщення зовнішньої реклами. Але ці витрати – лише ті, які вдалося верифікувати, бо партія почала активну передвиборчу кампанію ще до її офіційного старту, і тому деякі витрати неможливо перевірити, як і походження витрачених коштів.

 

Загалом виборчий фонд партії складав 4 600 750 грн. У структурі витрат на першому місці з величезним відривом – витрати на рекламну і інформаційну діяльність – 3 123 307 грн. З цих грошей найбільший "шмат", 1,46 млн. грн, отримала рекламна агенція "Еволюція", яка належить херсонському підприємцю Івану Бебко. Він, до речі, обраний депутатом Херсонської міськради від партії "Нам тут жити".

 

Найбільші внески у виборчий фонд партії внесли дві компанії: ТОВ "Ланаподове 1" та "Українська продовольча корпорація", внески яких відповідно – 1,2 млн і 920 тис. грн. Обидві належать до сфери бізнес-інтересів Колихаєва, який до обрання нардепом у липні 2019 року був у цих компаніях співзасновником та керівником. Інші великі пожертви надходили здебільшого від підприємців, які балотувалися від партії.

 

Партія "Нам тут жити" брала участь у місцевих виборах лише у Херсонській області. Висунула 709 кандидатів у депутати до 28 рад різних рівнів. Депутати від партії є у 25 радах. Партія висувала також п’ятьох кандидатів у міські голови. Двоє перемогли: сам Ігор Колихаєв – у Херсоні і Олександр Шаповалов – у Бериславі.

Нагадаємо, у Кабміні сказали, коли українці отримають платіжки зі зниженою ціною на газ.

Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"