Трьох херсонських чиновників судитимуть за корупційні правопорушення
Справи трьох херсонський чиновників, які скоїли корупційні правопорушення, розгляне Херсонський міській суд
- Херсон
-
31 травня 2021 13:02

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на повідомлення Нацагенції з питань запобігання корупції (НАЗК).
Зокрема на 31 травня запланований розгляд справи Галини Танань, колишньої в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі. Також Галина Танань – кума колишнього голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який зараз перебуває у СІЗО як один з обвинувачених у справі про вбивство Катерини Гандзюк.
НАЗК за минулий тиждень склало та направило до суду 36 адміністративних протоколів. У тому числі за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду 22 протоколи, з яких більше половини отримала одна людина – колишня в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Херсонській області Галина Танань. Стосовно неї склали 12 протоколів. Номер справи: 766/7793/21.
На 2 червня запланований розгляд справи Володимира Клюцевського, колишнього керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації. Розглядатиметься справа, порушена ще у 2020 році: тоді стосовно Володимира Клюцевского склали чотири адміністративних протоколи, пов'язаних з корупцією. Клюцевский у жовтні і грудні 2018 року видав себе премію, коли перебував на посаді керівника апарату Херсонської ОДА, без погодження з головою ОДА. Номер справи: 766/14395/20.
Також один з херсонців фігуруватиме під час розгляду справи щодо порушення порядку подання фінансової звітності політичними партіями за участі їхніх представників. На 2 червня заплановане засідання, де перед судом предстане заступник голови Херсонської облради Геннадій Лагута, він же – керівник обласної організації "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!". У НАЗК питання до "іменної" партії Херсонського міського голови з приводу оренди у 2020 році офісу у центрі міста у організації, яке не є власником приміщення, що не допускається законодавством про політичні партії. Номер справи: 766/5302/21.
Нагадаємо, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підтримав пропозицію президента Володимира Зеленського про зміну закону про корупцію.
Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20Росіяни атакували з дрона "швидку" в Херсоні, є поранені
- 12:03Зранку 16 квітня ворог атакував місто Херсон. Зруйновано спортивний заклад, льодову арену, є жертви ФОТО
- 09:56Начальник Херсонської МВА Мрочко вранці потрапив під обстріл
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 10:18Росіяни знову намагаються висадитися на островах Дніпра, — речник УДА
- 10:10Росіяни скинули з дрона вибухівку на авто у Бериславі. Двоє людей постраждали
- 08:32Ворог ввечері обстріляв Херсонщину. Поранено трьох дорослих та дитину
- 09:26Троє вбитих та 6 поранених: Наслідки чергової гарячої доби на Херсонщині
- 15:12Ворожа артилерія атакувала Центральний район Херсона - є попадання в дитлікарню (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 19:16росіяни скинули з дрона вибухівку на цивільний автомобіль у Херсоні: є загиблий і поранені
- 14:50На Херсонщині ворог поцілив у медзаклад: Є поранені
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 20:45Наводив удари на Херсон: СБУ затримала ще одного коригувальника рашистів
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 11:50На Херсонщині дрон прицільно атакував жінку