У бюджеті Херсона немає грошей для обстеження військових на СOVID-19 і на медобслуговування пільговиків

Немає можливості компенсувати з бюджету Херсона витрати на обстеження на СOVID-19 військових і на додаткове фінансування лікарень за обслуговування пільговиків

У бюджеті Херсона немає грошей для обсте…

Про це повідомляє кореспонден Depo.Херсон з позачергової сесії Херсонської міської ради.

Через економічні проблеми в бюджеті Херсона відсутні кошти на фінансування тестування на СOVID-19 військових з частин, які прибувають до міста, а також на компенсацію лікарням додаткових витрат на лікування людей з пільгових категорій.

Про це під час позачергової сесії Херсонської міської ради, яка зараз проходить, сказав Херсонський міській голова Володимир Миколаєнко.

З проханням про виділення коштів до міського голови звернувся депутат міської ради Леонід Ремига.

"Скоро до нас прибуває бригада ВСУ. У Департаменті охорони здоров’я ОДА збирали головних лікарів міста і казали про необхідність провести тестування військових на СOVID-19. На це потрібно загалом 1,462 мільйона гривень", - сказав Леонід Ремига.

Також він сказав, що лікарні міста потребують у додатковому фінансуванні, бо гроші, які вони отримують від Національної служби Здоров’я, замалі, щоб вистачало й на додаткові витрати на обслуговування людей з пільгових категорій.

Міський голова відповів депутату, що грошей на ці потреби в бюджеті міста немає.

"Через проблеми, спричинені СOVID-19, у бюджеті – "дірка" у сто мільйонів гривень. Через 130-мільйонну заборгованість населення перед підприємством "Херсонтеплоенерго" під загрозою зриву опалювальний сезон, якщо ми не підтримаємо тепловиків. Звідки брати ще гроші?", - сказав Володимир Миколаєнко.

Нагадаємо, в Херсонській області через СOVID-19 призупинили богослужіння в православному храмі.    

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"