У дворі херсонської лікарні встановили спеціальний намет для сортування хворих з COVID-19

Адміністрація Херсонської міської лікарні імені Карабелеша, яка віднедавна приймає хворих на COVID-19, вирішила місцем їх сортування зробити спеціальний намет, який встановили у дворі медзакладу

У дворі херсонської лікарні встановили с…

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на Суспільне.

 

Адміністрація Херсонської міської лікарні імені Карабелеша, яка віднедавна приймає хворих на COVID-19, вирішила місцем їх сортування зробити спеціальний намет, який встановили у дворі медзакладу.

 

Хворі з підозрою на коронавірус і з підтвердженим діагнозом не перетинаються, їх розміщують в окремих відділеннях. Сортування проходить на вулиці в наметі.

 

Пацієнти в наметі, де є освітлення і опалення, знаходяться недовго і в крайньому випадку.

 

На сьогодні два відділення лікарні змінили профіль - це гастроентерологічне і проктологічне. Вони розташовані на верхніх поверхах лікарні і повністю ізольовані. Доступ до цих відділень є тільки у медперсоналу. При необхідності блокуються і ліфти. Планується розміщення пацієнтів на 130 ліжках. Поки що приймаються тільки пацієнти, які мають клінічну картину і ще не з'ясований діагноз. Якщо, з огляду на симптоматику, буде доведений діагноз, вони продовжать тут лікування. На сьогодні це – більше півсотні пацієнтів, майже всі вони мають потребу в кисні, тому 23 листопада в лікарні надійшли концентратори кисню.

 

"Сьогодні ми отримали перші пёять кисневих концентраторів, сподіваємося отримати до кінця тижня ще. Тобто ми готуємося швидко і інтенсивно, і працюємо для того , щоб допомагати цим пацієнтам", – каже головний лікар міськлікарні їм Карабелешу Алла Малицька.

 

Нагадаємо, на Херсонщині померли троє чоловіків з COVID-19.

Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"