У Херсоні страйкують маршрутники. На зупинках натовпи городян, що не можуть поїхати (ФОТО)

Херсонські приватні перевізники не вивели транспорт на маршрути сьогодні, 23 жовтня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дописи городян у соцмережі "Фейсбук".

На зупинках громадського транспорту в Херсоні зранку стоять натовпи людей, які не можуть поїхати через відсутність маршрутних таксі.

Приватні перевізники обласного центру, як попередили минулого тижня, відмовилися виводити транспорт на маршрути. Таким чином вони відреагували на рішення виконкому скасувати попередній документ, яким вартість проїзду у маршрутках була підвищена з 3 до 5 гривень. Новий тариф - в 5 гривень - був запроваджений з 16 жовтня, однак протримався лише чотири дні. Після скасування виконкомом попереднього рішення вартість проїзду в маршрутках має знову становити 3 гривні. На тому ж засіданні виконкому була знижена вартість проїзду в комунальному електротранспорті - тролейбусах з 2,5 грн до 1,5.

Через транспортний колапс у місті "Херсонелектротранс" вивів на маршрути збільшену кількість тролейбусів.

"Щоб якось полегшити ситуацію, "Херсонелектротранс" випустив на маршрути 37 тролейбусів. Всі працюють з кондукторами. Прохання оплачувати проїзд", - повідомив у "Фейсбуці" директор підприємства Єгор Устінов.

Нагадаємо, у Запоріжжі ухвалили підвищення вартості проїзду в електротранспорті, утім відклали розгляд питання про підвищення тарифу на автомаршрутах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон