ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Херсоні страйкують водії тролейбусів

Робочі КП "Херсонелектротранс" скаржаться на заборгованість по заробітній платі та неможливість розрахуватися з "Херсонобленерго"
Depo.Херсон
29 березня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
У Херсоні страйкують водії тролейбусів
У Херсоні страйкують водії тролейбусів

Під час прес-конференції, яка відбулася 28 березня, активісти протесту з "Херсонелектротрансу" повідомили про проблеми на підприємстві і тиск на них з боку керівництва, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "День".

За словами водія тролейбусного депо Лариси Ковальчук, два дні вони знаходились на робочому місці, але не виходили на роботу, чекаючи на гроші. Наразі тролейбусниками заборгували зарплатню за січень і лютий. Видали лише по 30%.

Як говорять активісти з КП, до них приїжджала начальник транспортного управління Аліса Вербицька та заступник міського голови Інна Трибух. Вони повідомили, що до 9 квітня грошей не буде та погрожували, що взагалі "заморозять" роботу підприємства. Тим часом, на лінію виходять тролейбуси, попередньо не оглянуті слюсарями. Питання фінансування "Херсонелектротрансу" повинні були розглянути на попередній сесії міськради 25 березня, але його відклали. А отже – заборгованість перед працівниками зростає.

Зі своїми проблемами тролейбусники пішли до міського голови Володимира Миколаєнка. Однак мер сприйняв їхні вимоги як провокативні і звинуватив у навмисному псуванні майна свого ж підприємства. "Працівники, які страйкували на підприємстві "Херсонелектротранс" та нищили майно, аби тролейбуси не вийшли на лінії, зробили заручниками цієї ситуації усіх херсонців, які користуються послугами електротранспорту, – вважає Володимир Миколаєнко. – Дії страйкувальників варто розцінювати як провокативні. Директору комунального підприємства надано рекомендації звільнити тих, хто підбурював працівників та нищив майно".

Міський голова також зазначив, що заборгованість буде погашена найближчим часом. Імовірно, в перших числах квітня.

Більше про події на Херсонщині читайте на Depo.Запоріжжя