У Херсоні офіційні місця для агітації або обладнані з порушеннями, або існують лише на папері

Більшість місць, які в Херсоні офіційно виділені для розміщення передвиборчої агітації, або обладнані з порушенням вимог законодавства, або відсутні там, де вони мають бути згідно з документами

У Херсоні офіційні місця для агітації аб…

Про це повідомляє Депо. Херсон з посиланням на пресслужбу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Чисельні порушення вимог законодавства виявили спостерігачі ОПОРИ під час моніторингу місць для голосування, які обладнані у Херсоні згідно з розпорядженням міського голови від 26 серпня.  Всього у розпорядженні визначено 18 місць: у Дніпровському районі – 4, у Суворовському – 10, у Корабельному – 4.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА оглянули місця для агітації у кожному районні міста Херсона та зафіксували, що деякі з них розташовані на зупинках громадського транспорту. Більшість оглянутих місць для агітації у Суворовському районі необладнані або взагалі відсутні за вказаним місцеположенням.

 

У селі Степанівка стенди для агітації розташовані на території сільської ради та на території дитячого садка, що є порушенням вимог законодавства. Втім, директорка садка зазначила, що стенд перенесуть за межі  території, щоб люди мали змогу брати звідти інформацію та поширювати агітаційні матеріали.

 

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Херсонській області Євгеній Гладкий написав звернення до Херсонського міського голови з проханням переглянути місця для агітації на зупинках громадського транспорту для уникнення порушень виборчого законодавства. 

 

Нагадаємо, у Херсоні обстріляли виш, ректор якого йде в мери. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Херсон

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"