Як херсонці виїжджали за межі області в перший день нових обмежень (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Відсьогодні херсонці можуть скористатися міжобласними залізничними і автобусними перевезеннями лише за наявності COVID-сертифікату або негативного тесту на коронавірус
- Херсон
-
21 жовтня 2021 19:24

Залізничники кажуть, що поки що суттєвого скорочення пасажиропотоку немає й усе спокійно, а на автовокзалі були конфлікти і водії занепокоєні ситуацією.
І залізничний вокзал, і автовокзал працювали у звичайному режимі, повідомляє Depo.Херсон.
Провідники потягу "Ужгород-Херсон" кажуть, що у перший день дії змін до правил пасажирських перевезень вони не бачать зменшення кількості пасажирів. "Кому треба їхати, поїдуть за будь-яких умов, особливо, якщо треба дістатися кудись на досить велику відстань, без прямих автобусний рейсів", – каже одна з провідниць.
Пасажири сприймали обмеження спокійно. Кажуть, що були до них готові. "Їду у Львів по справах. Щеплення зробив ще влітку. Які проблеми?", – каже один з пасажирів – економіст банку Андрій.
Втім, на сайті "Укрзалізниці" можна побачити, що на 21 жовтня лишилося чимало вільних місць на нічний потяг до столиці. Раніше придбати бодай якийсь квиток на цей потяг у день відправлення було проблемою.
Для подорожі потягом потрібно мати жовтий або зелений COVID-сертифікат
На херсонському автовокзалі ситуація була складнішою. У першій половині дня виникло кілька конфліктів між водіями та деякими пасажирами, які купляли квитки заздалегідь і, як вони стверджують, не знали про запровадження обмежень для людей, які не мають COVID-сертифікату або актуального негативного тесту на хворобу.
Водії кажуть, що на міжобласних маршрутах вже у перший день дії змін пасажирів було менше, ніж зазвичай. І бояться конкуренції з боку нелегалів. "Ймовірно, настали золоті часи для таксистів та для власників невеликих мікроавтобусів на вісім місць. За правилами, ці автобуси не є пасажирським транспортом. Водій може сказати, що везе родичів чи друзів", – каже водій одного з рейсових автобусів.
Нагадаємо, з 21 жовтня у Херсоні, як і по всій Україні, почали діяти нові правила карантинних обмежень, які стосуються пасажирських перевезень.
Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:42Рашисти атакували Білозерку на Херсонщині: повідомляють про постраждалих
- 10:52Зустріч Зеленського та путіна: Прездент України розповів про ознаки прогресу
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 17:45У деяких районах Херсона оголосили обов'язкову евакуацію
- 10:29Росіяни поранили двох дітей на Херсонщині
- 12:1310 років за ґратами проведе колаборантка, що допомагала окупантам проводити псевдовибори на Херсонщині ФОТО
- 12:31В Херсоні дрони атакували людей на зупинці громадського транспорту
- 11:06На Херсонщині жінка підірвалася на "пелюстці"
- 14:28Пошкоджені будинки, інфраструктура заводу, агропідприємство, райрада, газогін: На Херсонщині є загибла й поранені
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 18:49ЗСУ знищили російських операторів дронів, які вбили однорічну дитину на Херсонщині
- 14:30Росіяни на ТОТ вчиняють культурний геноцид: У школах вводять нові посади пропагандистів
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 23:15 За добу на фронті відбулося 174 бойових зіткнення
- 09:12Зранку ворог атакував Херсон. Поранень зазнали двоє людей
- 22:28 Доба на фронті: Півтори сотні раз ворог штурмував позиції ЗСУ
- 20:51Росіяни знову обстріляли вокзал у Херсоні
- 14:22На підконтрольну Україні територію евакуювали родину з трьома дітьми, - Прокудін