Заступник голови Херсонської ОДА переходить на роботу в Укроборонпром
Заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан переходить на роботу у державний концерн "Укроборонпром", який очолює екс-голова ОДА Юрій Гусєв
- Херсон
-
20 травня 2021 13:30

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на оприлюднену декларацію Вадима Чабана як кандидата на посаду.
Декларацію Вадим Чабан подав як кандидат на посаду начальника управління суднобудування та морської техніки держконцерну Укроборонпром.
Протягом 2020 року (звітний період у декларації) Вадиму Чабану нарахували у Херсонській ОДА 731 052 грн заробітної плати.
Живе Вадим Чабан з сім'єю (дружиною і двома дочками) в будинку площею 206,7 кв м. Всі нерухоме майно (будинок, споруди, дві ділянки землі площею 505 і 660 кв м) оформлено на дружину заступника голови, Наталю Вікторівну. На неї також оформлений автомобіль Toyota Highlander. На Вадима Чабана записані автомобілі Oltcit (малолітражка румунського виробництва) і Mercedes-Benz CL500.
У Херсонській ОДА Чабан працював з 2015 року і до звільнення був старожилом серед заступників голови: працював при чотирьох очільниках (Андрій Путілов, Андрій Гордєєв, Юрій Гусєв та Сергій Козир) та при двох в. о. голови ОДА (Валентина Січова і Дмитро Бутрій). До роботи у Херсонській ОДА працював у податкових органах та у банківській сфері.
Нагадаємо, на Херсонщині міський голова при мільйонних статках взяв матеріальну допомогу у понад 50 тис. грн.
Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:48На Херсонщині попри оголошення путіним "Великоднього перемир'я" фіксують влучання дронів ФОТО Відео
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 08:36Росіяни прицільно атакували дронами людей на Херсонщині. Двоє поранених
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 11:20Росіяни атакували з дрона "швидку" в Херсоні, є поранені
- 12:03Зранку 16 квітня ворог атакував місто Херсон. Зруйновано спортивний заклад, льодову арену, є жертви ФОТО
- 09:56Начальник Херсонської МВА Мрочко вранці потрапив під обстріл
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 10:18Росіяни знову намагаються висадитися на островах Дніпра, — речник УДА
- 10:10Росіяни скинули з дрона вибухівку на авто у Бериславі. Двоє людей постраждали
- 08:32Ворог ввечері обстріляв Херсонщину. Поранено трьох дорослих та дитину
- 09:26Троє вбитих та 6 поранених: Наслідки чергової гарячої доби на Херсонщині
- 15:12Ворожа артилерія атакувала Центральний район Херсона - є попадання в дитлікарню (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 19:16росіяни скинули з дрона вибухівку на цивільний автомобіль у Херсоні: є загиблий і поранені
- 14:50На Херсонщині ворог поцілив у медзаклад: Є поранені
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок