Кияновського офіційно висунуто кандидатом в мери Херсона: Що про нього відомо
Директора "Школи гуманітарної праці" Артема Кияновського висунула кандидатом в мери Херсона партія "Наш край"
- Херсон
-
17 вересня 2020 11:28

Про це повідомляє Депо. Херсон.
На обласній конференції політичної партії "Наш край" кандидатом в міські голови Херсона висунуто директора навчального закладу "Школа гуманітарної праці" Артема Кияновського.
Кияновський – фігура, відома у політичному житті Херсона і Херсонщини. Зараз він – депутат Херсонської міської ради, куди обрався від партії "Опозиційний блок", а під час попередньої каденції був депутатом Херсонської обласної ради від Партії регіонів.
Артем Кияновський народився 31 березня 1969 року у місті Херсоні. За першою освітою він – вчитель інформатики та фізики. У 2002 році отримав другу вищу освіту – економічну, за фахом "облік та аудит".
На теперішній посаді працює з 1991 року. Має вчений ступінь кандидата педагогічних наук та вчене звання "доцент". Є автором понад 50-ти наукових публікацій. Кияновський - заслужений працівник освіти України. У 2005 році його обрано членом-кореспондентом Академії педагогічних та соціальних наук Російської федерації.
Не одружений, дітей не має.
Політична діяльність Кияновського проходила під прапорами кількох партій з діаметрально протилежною ідеологією. У 2002 році він був обраний до Херсонської міської ради від партії "Реформи та порядок". У 2004-2005 році був одним з лідерів херсонського "помаранчевого майдану". Також очолював Херсонську міську організацію партії "Наша Україна". У 2006 році став депутатом обласної ради від блоку "Наша Україна – Народна самооборона". Від цієї ж політичної сили двічі (2006 і 2007 роки) брав участь у виборах до Верховної ради, але не був обраний. У 2010 році Кияновський знову стає депутатом Херсонської облради, але вже – від Партії регіонів. З 2015 року він – депутат Херсонської міськради від партії "Опозиційний блок".
У виборах Херсонського міського голови Артем Кияновський бере участь не вперше. Балотувався на цю посаду у 2006 році.
Цікавий факт: у тій передвиборчій кампанії Кияновський брав участь під гаслами про створення "нового міста", які дуже схожі на гасла претендента на посаду міського голови Юрія Кирилова, який хоче брати участь у цих виборах під прапорами партії "Слуга народу".
У декларації про доходи за минули рік Кияновський вказав 76 0617 грн заробітної плати за основним місцем роботи, 11 382 – заробітної плати у Херсонському державному університеті (робота за сумісництвом), 2500 грн профспілкових виплат і 27 000 - нагородження за перемогу в обласному конкурсі "Краща книга Херсонщини", отримане за підручник "Українська мова. Буквар".
Активності як кандидат у міські голови Артем Кияновський поки що не проявляє.
Нагадаємо, партія "Блок Володимира Сальдо" висунула кандидатом у Херсонські міські голови екс-очільника міста (2002-2012 роки) Володимира Сальдо.
Всі новини Херсону читайте на Depo.Херсон
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:52Корабельний район Херсона зранку опинився під ударом артилерії Відео
- 08:21Росіяни обстріляли пасажирський автобус в Херсоні. Є потерпілі
- 10:55Зранку росіяни вдарили дроном по авто в Херсоні. Важких поранень зазнав 23-річний чоловік
- 09:05Через вечірній удар по Херсону загинула жінка, є поранені
- 20:24Рашисти накрили вогнем вокзал у Херсоні: є руйнування
- 09:31 На фронті за добу відбулося 167 ворожих штурмів
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:16На Херсонщині внаслідок обстрілів 2 людей загинули ще 13 поранених ФОТО
- 10:38У Херсоні чоловік підірвався на протипіхотній міні
- 08:55 Сили оборони стримали за добу 145 спроб ворога прорвати лінію фронту
- 14:20Рашисти вдарили по вантажівці з гумдопомогою на Херсонщині
- 11:45Росіяни обстріляли вокзал у Херсоні, - Укрзалізниця ФОТО
- 22:28 Від початку цієї доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень
- 22:37 За день до потенційних переговорів: російська армія 128 разів штурмувала лінію фронту
- 22:44 Армія країни-терористки 13 травня 125 разів атакувала лінію фронту
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 08:55Росіяни обстріляли десятки міст та сіл Херсонщини. Поранень зазнали 5 цивільних
- 15:34Рашисти знову обстріляли Херсон: Є поранені
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті